Stomatologia Szczęsny

Witaj w naszym gabinecie

Gabinet Stomatologia Piotr Szczęsny został stworzony z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów leczenia stomatologicznego.

Dzięki zamiłowaniu do precyzji i interdyscyplinarnemu podejściu jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe i trwałe efekty leczenia nawet w trudnych przypadkach. Wyposażenie w postaci mikroskopu zabiegowego i cyfrowego zaplecza RTG umożliwia celną diagnozę dzięki czemu leczenie jest szybkie i skuteczne.

logo gabinetu

Lekarz stomatolog

Piotr Szczęsny

Lekarz Stomatolog, absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praktykuje w zawodzie stomatologa od 2005r., prowadząc własny gabinet od 2011 r.

Specjalizuje się w implanto-protetyce, zabiegach regeneracyjnych tkanek miękkich i twardych, a także szeroko pojętej stomatologii mikroskopowej (wszystkie zabiegi wykonując z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego).

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, z zarejestrowaną praktyką implantologiczną o numerze PSI 14/2016/2 oraz zagranicznych stowarzyszeń implantologicznych ICOI i DGOI

Profil na portalu Znany Lekarz

Dlaczego my?


PROFESJONALNA KADRA

Przyjazną atmosferę zapewnia stale podnoszący swoje kwalifikacje miły i uprzejmy personel

ZAAWANSOWANY SPRZĘT MEDYCZNY

Pracujemy na sprzęcie uznanych światowych firm produkujących urządzenia medyczne (A-dec, Morita, EMS, Mocom czy Kodak)

WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

Materiały najwyższej jakości dobieramy indywidualnie wg najnowszych obowiązujących wytycznych